gaziantep escortgaziantep escortgaziantep escort

Siyaset

RSS

AK Parti, MHP, CHP ve HDP'nin Ankara adayları

AK Parti, MHP, CHP ve HDP'nin Ankara adayları
07 Nisan 2015 Salı 19:12

7 Nisan itibari ile siyasi partiler adaylarını Yüksek Seçim Kuruluna teslim etti. İşte AK Parti, MHP, CHP ve HDP'nin Ankara adayları tam liste...

AK PARTİ

ANKARA 1

  1. YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ

  2. AHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK EĞİTMEN

  3. ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  4. JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST

  5. MURAT ALPARSLAN YÜKSEK AVUKAT

  6. ERTAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR

  7. TÜLAY SELAMOĞLU YÜKSEK MİMAR

  8. FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT

  9. MEHMET EMİN ZARARSIZ YÜKSEK MÜŞAVİR

  10. HASAN ALBAYRAK YÜKSEK MÜŞAVİR

  11. ERCAN KINACI YÜKSEK AVUKAT

  12. BARIŞ AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. MURAT KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS

  14. HASAN KARAGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  15. HATİCE DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT

  16. HAYDAR ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT

  17. FATMA COŞAR KARACAN YÜKSEK AVUKAT

  18. MEHMET ALİ CANLI YÜKSEK AVUKAT

 

  ANKARA 2

  1. EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  2. AHMET İYİMAYA YÜKSEK AVUKAT

  3. LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK MÜHENDİS

  4. VEDAT BİLGİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ

  5. AYDIN ÜNAL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL

  7. MAHMUT SAMİ MALLI YÜKSEK MÜHENDİS

  8. NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  9. AHMET BABA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

  10. NURİ ELİBOL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR

  11. ADEM CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU

  12. SELİM CERRAH YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

  13. BÜLENT YAĞMUR YÜKSEK AVUKAT

  14. NESLİHAN CENK YÜKSEK MÜHENDİS

 

CHP ANKARA ADAYLARI

ANKARA 1. BÖLGE:

ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI

ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI

ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI

ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI

ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

ANKARA 2. BÖLGE:

ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST

ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI

ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST

ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST

ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

MHP ANKARA ADAYLARI

ANKARA 1. BÖLGE

1-YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ         

2-ZÜHAL TOPÇU        

3-MUSTAFA ERDEM  

4-ERKAN HABERAL   

5-NEVZAT AYPEK      

6-BİRCAN AKYILDIZ   

7-SULTAN GÜNDÜZ  

8-AYŞE SİBEL ERSOY          

9-İBRAHİM ÇİFTÇİ      

10-AYTAÇ ÖZEL

11-ESİN GÜREL

12-ŞENER BEŞİROĞLU          

13-ŞAHİN ÖNALAN      

14-UMUTCAN GÜNER KAYA 

15-ALİ KELEŞ    

16-ÜLKÜ GÖK GÜVEN

17-PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY       

18-İBRAHİM KUŞ

 

ANKARA 2. BÖLGE

1-ŞEFKAT ÇETİN        

2-MUSTAFA MİT         

3-HAMİT AYANOĞLU 

4-YAŞAR YILDIRIM    

5-MEHMET DAMAR   

6-GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN        

7-MEHMET ALİ TANRIVERDİ

8-ALPARSLAN SUCU 

9-TAYFUN ÜNAL        

10-MELTEM HATİCE ULUÇ    

11- HİKMET DURGUT   

12-TÜMER ZEYTİN       

13-FATİH GÖZÜM        

14-BAYRAMALİ TEMİZER

 

HDP ANKARA ADAYLARI

ANKARA – 1:

SIRRI SÜREYYA ÖNDER

SERKAN ÖZKAN

SONGÜL EROL ABDİL

PERİHAN KİRAZ

FİRDEVS KANTAR

CELAL DEMİR

ZELAL DENİZ DEMİR

MEHMET TEKİN OKAY

İSMİHAN SARIATEŞ

BURCU YILDIRIM

BÜLENT DURUKAN

NURSEL GÜVENDİR

EMİN ÇARBOĞA

SÜNDÜZ KELEŞ

HÜSEYİN ATEŞ

AHMET DEMİREL

NAZİK KILIÇ

ABDULKANİ TATLISU

 

ANKARA – 2:

MAHMUT MENDUH UYAN

GÜLSEN ÜLKER

AYDIN ÇUBUKÇU

NURSEL ÖZTÜRK

REMZİYE GÜÇLÜ

İSMET YALÇINKAYA

İLKNUR YILMAZ

KAMBER ATEŞ

MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN

ORHAN ÇELEBİ

MÜNİBE KOÇ

GÜLİSTAN AYDOĞDU

ŞERİF OTİ

DİLEK ERTÜRK

Editör

Ali İfşa Karabacak

Bursa Web Tasarım